Ümraniye Site Temizliği

Bir site içerisindeyseniz, temizliği sağlamak daha da zorlaşacak ve site içerisini kontrol edemeyeceksiniz. Site temizlik hizmetimiz site içerisinde bulunan otopark, Ümraniye merdiven temizliği, bina çevresi, varsa çimlerin üzeri, site içindeki kamelya kapsamaktadır. Buradaki temizliğin kapsamından ziyade, hizmetin kalitesinden bahsetmek gerekir.

Apartman temizliği

Personellerimiz çevre temizliği ile özel ilgilenmekte ve sizlere özel bir site teslim etmek için özel çaba sarf etmektedir. Siz de sitenizi Bulut Temizlik Hizmetleri ‘ne emanet edin. Eve geldiğinizde daha apartmana girmeden temiz bir site sizleri karşılasın.

Ümraniye Apartman Temizliği

Temiz bir site sonrası apartmanların da temizliği merdivene geçmeden önce yapılmalıdır. Apartman koridorları, apartman dış kapısı, apartman çevresi. Bu bölgelerin temizliği profesyonel temizlik çalışanları ile gerçekleşecektir. Bulut Temizlik Hizmetleri, merdiven temizliği hizmeti alan her müşterisine, her referansına apartman temizliği hizmeti de vermektedir.

Apartmanlarınız hijyenik ortamlara dönüşsün istemez misiniz? Apartman temizliği fiyatları, kaliteli apartman temizlik. Profesyonel temizlik şirketleri hizmetleri için hemen Bulut Temizlik Hizmetleri ‘ni arayın. Apartman bodrum katlarında bulunan sayaçların temizliği de önemlidir.

Apartman Temizliği

Ümraniye Merdiven Temizliği

İşinizden evinize gelirken site, apartman, en son olarak merdivenler ayak bastığınız yerlerdir. Buraların temizliği evinizin içerisindeki temizliği de doğrudan etkileyecektir.

Sözleşmelerimiz dahilinde yılda bir kez ilaçlama ücretsizdir. Sözleşme sonrası detaylı derinine bir apartman ve site temizliği de bizden!

Profesyonel bir ekip ile sözleşme içeriğine göre, ayda bir kez detaylı temizlik, sonraki süreçte her hafta genel temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Ümraniye Temizlik Aşamaları

1 – Site, Apartman, merdiven için öncelikli olarak derinine bir temizlik gerçekleştiriliyor.

1- Site bahçesindeki çöpler toparlanıp, yıkanıyor. Bu yıkama sonrasında çek-çek ile çekilerek leke kalması önleniyor.

2- Site çıkış kapısı, otopark genel temizliği (bez ile silimi, çöplerin toparlanıp yerlerin süpürülmesi)

1- Apartman giriş kapısı ve tüm sayaçlar derinine temizleniyor.

Temizlik Aşamaları

1- Apartman içerisindeki doğalgaz boruları siliniyor.

1- Kapı çerçeveleri derinine temizleniyor.

1- Korkuluklar ve apartmandaki varsa camların kenarları bez yardımıyla tertemiz teslim ediliyor.

1- Paspasların altına, sayaçların arkasına detaylı bir temizlik hizmeti veriyoruz. Profesyonel Temizlik Hizmetleri.

Ümraniye Merdiven Temizliği İçin Kullanılan Malzemeler

1- Suyu çabucak emen ve iz bırakmayan havlu paspas.

2- Temizlik ve kova takımı.

3- Yüzey temizleyici.

4- Parfüm kullanılabilir fakat, parfüm seçiminde zehir saçmaması için tercih iyi yapılmalıdır.

5- Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı. Bazı firmalar maliyet düşürmek maksadıyla bebe yağı kullanabilmektedir. Firma seçiminizi doğru yapmanızı öneririz.

Bulut Temizlik Hizmetleri; Merdiven Temizliği, Apartman Temizliği, Bina temizliği, Dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik, Buharlı temizlik, Endüstriyel temizlik. Ofis temizliği, fabrika temizliği.

Ümraniye Profesyonel temizlik , Ümraniye apartman temizliği, Ümraniye temizlik şirketleri.

ÜMRANİYE MERDİVEN TEMİZLİĞİ FİYATLARI

DAİRE BASI ÜCRETLENDİRME 15 TL İLE 40 TL ARASI DEHİŞİR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
1
Merhabalar Bilgi Almak İstiyorum
Call Now ButtonHemen Ara

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/buluttemizlik/public_html/wp-content/themes/rttheme18/images/colors/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db