ucuz temizlik şirketiİstanbul’un En İyi Ev Temizlik Şirketi – Bulut Temizlik

 

İstanbul Temizlik Firması   Bulut  Temizlik , 7/24 bütün ve mevcut temizlik malzemeleri dahil İstanbul’da hizmet vermektedir. Malzemeler için herhangi bir şey hazırlanmamıştır.

Eşyalı Detaylı Ev Temizliği

Detaylı ev temizliği için firmamız gereçleri en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Bu hizmetimizi “bahar temizliği”, “bayram temizliği” gibi düşünebilirsiniz. Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici , Derz Parlatıcı Cam Temizleyici, Yağ sokucu, genel temizlik maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç sokucu, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici  olmak Üzere 9 Farklı Kimyasal kullanılmaktadır.

Detaylı Ev Temizliği Nasıl Yapıyoruz?

Oda ve Salon Temizliği

 • Camların peluş – çekçek kurtar iç-dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil)
 • Lamba, priz, tablo, rafların temizliği
 • Halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi / silinmesi (istenirse  koltuk yıkama  + 150 TL)
 • Bütününların silimi, boya vs. varsa buharla temizliği
 • Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi + paspas sınırı
 • İnşaat / tadilat sonrası boş evlerde kuru köpük + ıslak vakum makinasıyla temizlik  ve hijyen
 • Duvarların mikrofiber mopla tozunun alınması (istenirse baştan aşağı bezle silinmesi +1 kişi 13o TL)

Mutfak Temizliği

 • Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) kurutıp ıslak vakumla çekilmesi
 • Siyaha dönüşmüş derzlerin kimyasalla parlatılması (% 80 garanti)
 • Dolapların dışı, boşsa iç temizliği (giysi dolabı, buzdolabı, vitrin, çekmece vs.)
 • Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkışık sonra buharla temizlenmesi
 • Buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği

Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği

 • Banyo dolapları iç dış temizliği
 • Tuvalet, küvet, duşakabin, batarya veya jakuzi yıkanması ve parlatılması
 • Banyo ve tuvaletlerin asidik ürünlerle bakterilerden arındırılması
 • Fayanslarda duvarların yıkanması ve bezle silimi yapılmaktadır.

Dahil olmayan hizmetler:

 1. Çamaşırda ütü, çamaşır, bulaşık, perde asma hizmeti.
 2. Beyaz pimapen değil ama pimapenlerin bulunduğu varsa boyalar çıkmayabilir.
 3. Derzler parlatılırken ayrışabilirlik.
 4. Kumaşlarda (halı, koltuk, divan, sandalye) ve 100 leke giderme yapılmıştır.

Önemli Notlar: 

Randevu almak için firmamızla e-posta, whatsapp veya telefon ile yazılmış geçebilirsiniz.

Ev Temizlik Fiyatları ve Ödeme

50-85 m2 net eşyalı ev  2 kişilik ekip 350 TL
85-140 m2 net eşyalı ev  3 kişilik ekip malzemeler dahil 450 TL
140-200 m2 net eşyalı ev  4 kişilik ekip 600 TL
Gündelikçi Tek personel gündelikçi hizmetimiz bulunmamaktadır.  –
70-90 m2 boş ev kullanılmış  – sorunuz
90-140 m2 boş ev kullanılmış  – sorunuz
140-210 m2 boş ev kullanılmış  – sorunuz
70-85 m2 inşaat sonrası temizlik  2 kişilik ekip sorunuz
85-135 m2 inşaat sonrası temizlik  3 kişilik ekip malzemeler dahil sorunuz
135-190 m2 inşaat sonrası temizlik  4 kişilik ekip sorunuz
Ev – Ofis camı temizliği  1 profesyonel SGK’lı camcı günlük 225 TL
Villa camı temizliği  2 profesyonel SGK’lı camcı günlük 420 TL
Duvar Silimi  Temizlikle Aynı Günde 125 TL
Duvar Silimi  Tek personel malzemeeli 200 TL

Ödemeyi iş bitiminde Müşteri memnuniyet formunu ölümlü sekilde doldurduktan Sonra personelimize  Nakit Olarak  Veya hesap numaramıza  havale / EFT yoluyla  Yapabilirsiniz.

Memnun Kalacak Mıyım?

Temizlik sektöründe sunulacak hizmetin mümkün olduğu somut hale getirilmesi gerekiyor. Bulut Temizlik A.Ş. Bizim için önemli olan problemlerle karşılaşıp sonradan müşteriye bahane uydurmak yerine daha olay patlak vermeden onu tedbirleri almaktır.

Personel: Bulut  Temizlik olarak firmamızın prestijine zarar vermemek için personel seçerken son derece hassas davranmaktadır. Bünyemizde yabancı uyruklu kaçak işçi çalışmaktadır. Düzenli iş kıyafetleri evinizde temizlik yapar.
Eğitim:  Çalışan personelini, hangi kimyasal ve teknik eğitim hakkında teorik ve pratik tecrübeye sahiptir.
Zaman:  sizlere gitmek hizmet verebilmek için filomuzda navigasyon cihazlı 11 araç bulunuyor, işin akşam geç vakitlerde bitmemesi için evin büyüklüğüne biçimli göndereceğiz.
Maliyet unsuru: Müşteri Puanı Dirençle, sadece müşterinin işine göre çok iş yapmanın çok zarar vereceği düşüncesindeyiz.
Makina parkuru:  Alman markası Karcher, İtalyan markası ile hizmet vermek ve hizmet sunmaktır.

% 100 Müşteri Memnuniyet Garantisi Hakkında

Ödemeler, müşteri memnuniyeti formuyla doldurulup imzalayabilirsiniz. Kontrol etmek için değil ama kontrol etmek gerekir. Erken bitirip kaçma gibi bir durum firmamızda söz konusu değildir.

Buhar Makinası

Perakende marketlerde kargo ev tipi buhar makinalarının bulunduğu 1,5 inçta olduğu için kendisinden bekleneni verememektedir. Bu makinede bulunan buhar makinesilerinde en az 3 bar biriminde basınç değeri bulunur. Bulut Temizlik ve Karcher SC-1020 model buhar makinası mevcutturtayız. Buhar makineleme;

 • Pencerelerin bez girmeyen çerçevelerinin menteşe ve oluklarında
 • Fayans aralarının (derz) parlatılmaya
 • Mutfaktaki tezgah, dolap, fırın ve ocaklardaki yağların çözülmesinde
 • Kapı, parke ve kozmetiktaki boyaların zarar vermeden seyreltilmesinde
 • Priz ve havalandırma üniteleri gibi zor ulaşılan alanlar
 • Kazıma jiletinin zarar verebileceği hassas değerler açısındantayız. Buhar makinelerinde duvarlarda çok su akıttığı.

Önemli değil: Sadece  ne olursa olsun sadece buhar makinası merakı ediyorum evinize ekip çağırmamanızı tavsiye ederiz.

Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketleri Grubu Bulut Temizlik, Siz değerli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına 7/24 aralıksız olarak hizmet vermektedir.
Temizlik firmaları içerisinde profesyonel temizlik hizmetleri anlayışı ve disiplinli temizlik personellerimiz ile sürekli tercih sebebi olmayı başardık. Temizlik şirketleri arasında gerek referanslarımız, gerekse hijyen kurallarına uygun çalışmalarımızla da yine tercih edilen temizlik firmaları olarak en ilklerde yerimizi almayı başardık.

 
Günümüzde her çift evlerinin düzenli ve tertemiz olmasını istemektedir. Özellikle bayanlar evlerine oldukça titiz bakmakta sürekli toz almakta ve temizliklerini yapmaktadır. Ancak yapılan temizlikler sadece yüzeysel olmakta ve ertesi güne tesir etmemektedir. Ev temizliği önemli olduğu kadar bir o kadar da yorucu bir iştir. Ev hanımları bir işte çalışmamalarına rağmen günlük ev temizledikleri ve toparladıkları için oldukça fazla yorulmakta dır. Ev temizliğinden en ideal verimi alabilmek için İstanbul Temizlik Şirketi olarak tamamen makineler kullanılarak ve uzman personellerin deneyimleri ile evleriniz ideal temizlik düzeyine ulaştırılmaktadır. Evlerinizin boyutuna ve temizlik durumuna göre sizlere özel olarak hazırlanacak fiyat listesine, temizlik esnasında kullanılacak temizlik aletleri ve makineleri de dahildir. Ev temizliğinden yıllardır hizmet veren İstanbul Temizlik Şirketi, Yüzlerce referansı ile işinden ne kadar dikkatli ve titiz olduğunu göstermektedir. Öncelikli misyonu müşteri memnuniyet ve güler yüz esası olan firmamızda çalışan deneyimli elemanlar, işe başlamadan önce eğitilmekte ve gereken tüm esaslar öğretilmektedir.

Evinizi temizletmek ve ilk gün ki güzelliğine kavuşturmak için İstanbul Temizlik Firması Bulut Temizlik Temizliği seçmiş olduğunuz takdirde personellerimiz eşyalarınızı özenle yerlerinden taşıyacak ve hiçbir zarar gelmeyecek şekilde teknolojiden de yararlanılarak muhafaza edecektir. Daha sonra evinizin tavandan tabana, camlardan fayanslara kadar her yeri özel ilaç ve makineler ile temizlenecektir. Temizlik sırasında ister işlerin başında durabilirsiniz isterseniz işi sadece İstanbul Temizlik Şirketi Bulut Temizlik firmasının personellerine bırakabilirsiniz.

Ev temizliği sırasında uygulanacak tüm aşamalar hijyen hususlarına dayanmaktadır. Dezenfekte ve mikroplardan arındırma işlemi büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.
Firmamızın ev temizliği hizmeti verdiği bazı konular ise şunlardır;

Dayalı-döşeli (eşyalı) ev temizliği / daire temizliği , inşaat sonrası daire / ev temizliği , tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği, Taşınma öncesi ev temizliği, Buharlı ev temizliği ve daha pek çoğu. Kaliteli ve doğru firma ile çalışmak istiyorsanız Bulut Temizlik binlerce referansı ile bir telefon uzağınızda.

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği , verdiğimiz temizlik hizmetlerinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. İşletmeler, kurumlar, büro ve ofis çalışanları sabah iş başı yaptıklarında , çalışma ortamlarının temiz ve düzenli olması ayrıca hijyenik olmasını isterler. Yapılan araştırmalar, çalışılan yerlerin temiz ve hijyenik olması, çalışanların işlerinde gerekli motivasyonu sağlaması ve ayrıca daha verimli olmaları üzerinde etkili olduğunu kanıtlamıştır.Şöyle ki, temiz ve hijyenik bir ofis ortamın da çalışan bir personelin temiz bir ortamı daha düzenli kullandığı, fakat kirli ve hijyenik olmayan bir ortamı ise daha özensiz kullandığı tespit edilmiştir.

Bundan çıkarılabilecek sonuçlar ise ; Kirli olması nedeniyle özensiz kullanılan bir ortamın her sene yenileme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş kalitesinin düşük olacağı ve bununda müşteri kaybına neden olacağı, ayrıca temizlik zafiyeti nedeniyle personelde oluşan bıkkınlık ve isteksizliğin devamlı olarak personel yenilenmesine neden olacağı ve bunların sürekli yenilenen eğitim harcamalarının da şirkete ek bir maliyet oluşturacağı sayılabilmektedir.

Ayrıca personelin sağlığı üzerinde direk etkili olan ofis temizlik ve hijyen uygulamalarının zamanında ve rutin olarak yapılması, yine personelinizin vaktinin büyük bir bölümünü lavabolarda kişisel temizliğe harcamamasına, ve çalışma sahasında daha verimli olmasına büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Bunun yanında insanlar vakitlerinin çoğunu evlerinden daha fazla ofislerinde geçirirler. Ofis temizliği , büro temizliğiiş yeri temizliği sürekli yapılan işletmelerde, çalışma ortamının temiz olması çalışanların motivasyonunu her zaman arttıran önemli bir etkendir.

Villa Temizlik Şirketi

Villa temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Villa sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Villa temizliği ve benzeri mekanlarınız için periyodik olarak veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek optimal (en üst kalitede) hizmet vermeyi arzuluyoruz. Villa temizliği siz değerli müşterilerimizin aile yaşam kalitesini daha rahat ve daha geniş bir ortam sağlanması amacıyla yaptırmış olduğunuz villanızı, satın alınmış bir villa veya tadilat görmüş bir villa temizlik hizmeti veya inşaat sonrası villa temizliği esnasında kullanılan temizlik ürün ve kimyasallar TSE standartlarına uygun temizlik ürünleridir.

Bulut temizlik firmamız villa temizliğinde Kalite – Yönetim – Sistem dahilinde hizmet sunmayı prensip edinmiştir.
Villa temizliği; Eşyalı villa temizliği, tadilat sonrası villa temizliği, inşaat sonrası villa temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Buharlı Temizlik Şirketi

Buharlı Temizliğin Faydaları Buharlı Temizlik Makinesi hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinedir. Buharlı Temizleyici evde, iş yerinde ve otomobilde hemen her yüzeyde mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlar. Daha az zamanda, daha az efor sarf ederek, çok daha fazla iş yapabilirsiniz. Maksimum enerji tasarrufunun yanı sıra ve kolay kullanımlı buhar basıncı sayesinde artık temizlik, hem ucuz hem de çok kolaydır.

Deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin üstesinden kolayca gelir. Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyasallar ve atıklarından kurtulur, gerçek bir çevre dostu ve alerji karşıtı bir ürüne kavuşursunuz.

Mutfak, tuvalet, banyo temizliğinde, seramik ve fayans yüzeylerde oluşan kirleri kolayca çıkaran, asla vazgeçemeyeceğiniz bir üründür. Zengin aksesuarları sayesinde, geniş yüzeylerin yanı sıra ulaşılması zor, dar ve küçük noktaları dahi rahatça temizleyebilir. 150-160 derece sıcaklıkla; mikrop, ev tozları, mite gibi mikroskopik canlıların öldürülmesini sağlar. Buharlı Temizleyici kullanmakla, kimyasalların sağlığımıza verdiği zararlardan kurtulur; evinizin yada iş yerinizin daha uzun süre temiz kalmasını sağlarsınız. Banyo ve mutfak duvar fayansları,Buharlı temizliğin gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikro organizmalardan da arındırır. Benzer bir şekilde mutfakta da temizlenecek yüzeylere püskürtülen sıcak buhar yapışmış, yerleşmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağlar kuru bir bezle silinerek ya da su ile yıkanarak yok olur…

BUHARLI TEMİZLİK MAKİNELERİ ile NELERİ TEMİZLEYEBİLİRSİNİZ?

Halılar, kilimler Parke, fayans, mermer, taş gibi yer döşemeler, derz araları Duvarlar, kapılar, pencereler Yataklar, yorganlar, yastıklar Koltuklar, kanepeler Ocaklar, fırınlar, davlumbazlar, aspiratörler Mutfak dolapları, vitrinler, kitaplıklar Camlar, avizeler, panjurlar Klozetler, lavabolar Kalorifer petekleri Oto iç döşemeleri, motoru, jantları Doğal ve yapay çiçekler Ayakkabı altları, paspaslar Gümüşler, metal eşyalar

Yerinde Koltuk ve Yatak Yıkama Servisi Sultanbeyli Koltuk Yıkama ve Yatak YıkamaYerinde Koltuk Yıkama
Oturduğunuz koltuklar kimine göre bir hayat tarzını kimine göre yaşam kalitesini yansıtır. Koltuk ve sandalyeler yıkama fırçalama püskürtme ve emme sistemi ile temizlenir.Bulut temizlik firması olarak, Koltuk yıkama işlemi öncesinde Buharlı temizlik sistemiyle koltuk kılıflarının duruma göre sulu ve ya kuru buhar uygulaması yapılarak koltukların dezenfekte edilmesi sağlanır. Buharlı koltuk dezenfekte işleminin bir diğer faydası ise koltuk ve diğer oturma gruplarının içerisine işlemiş kötü kokuların yok edilmesinde büyük bir etkisi vardır.

0216 630 23 20

Temizlik şirketleri,Temizlik firmaları,Ev temizliği,Koltuk yıkama, Kanepe yıkama, Yatak yıkama,Villa temizlik şirketleri,Havuz Temizliği,Temizlik Şirketi,İnşaat Sonrası Temizlik,Okul Temizliği,Ofis Temizliği,Temizlikçi Firması

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
1
Merhabalar Bilgi Almak İstiyorum