Okul Temizliği

Okul temizliği çocuklarımız için oldukça önemlidir. Profesyonel bir okul temizliği hizmeti almak için doğru adrestesiniz. Merdivenler, lavabolar, tuvaletler, koridorlar, sınıflar, öğretmen odalarımız tertemiz olsun istemez misiniz?

Çalışanlarımızın gösterdiği hassasiyet ile tertemiz ortamlarda eğitimini tamamlayan çocuklarımız daha sağlıklı. Bulut Temizlik Hizmetleri alanında uzman çalışanlar ile gerekli ilgili göstererek dalında bir numara oluyor. Siz de hemen bizi arayın, okulumuz daha temiz olsun.

okul temizliği | kreş temizliği

Okul koridorları düzenli periyotlarda temizleyerek düzenden doğan hijyeni yansıtıyoruz. Lavabolar en fazla üzerinde durulması gereken konulardandır.

Lavabo ve diğer yerlerde çocuklarımıza zarar vermeyecek kimyasalları seçerek temizlikten rahatsızlığı yok ediyoruz.

Sınıflar en çok  durulan ortamlardan birisidir. Sınıflarda gerekli temizliğin yapılacağı konusunda bize güvenebilirsiniz. Hiç bir masa, sıranın altı atlanmadan berrak bir sınıfı çocuklarımıza iade ediyoruz. Temizlik işlemi sonrası hafta sonu veya tatil günlerinde gerekli ilaçlama işlemlerini gerçekleştiriyor profesyonel bir işçiliğin garantisini veriyoruz.

Okul bahçesinde herhangi bir çöp kalmayana kadar bahçe temizliği işlemi devam edecek, çöplerin içerisi düzenli aralıklarda değiştirilecektir. Geleceğin adresi çocuklarımıza ve gençlerimize tertemiz bir tenefüs alanı bırakıyoruz.

Kaba çöplerin yanı sıra bahçede ilaçlanması gereken konumlarda proje şeflerimiz doğru ilacın seçiminden doğru uygulanmasına kadar her şeyin takibinde olacaktır.

Çöp toplama; Düzenli çöp toplama ile yerlerde çöp olmayacak, bu sayede hijyenik ortamın sürekliliği sağlanacaktır. 

Okulumuz evimiz gibi olsun istiyorsanız, çocuklarınız, gençlerimiz daha temiz bir ortamda eğitim hayatını tamamlasın istiyorsanız hemen bizim ile iletişime geçin.

Sadece okul ve kreş temizliği değil! İnşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği, villa temizliği, apartman temizliği, dış cephe temizliği, tadilat sonrası boş ev temizliği, havuz temizliği. Endüstriyel temizlik, fabrika temizliği, personel temini, site temizliği, cam temizleme gibi birçok alanda destek talep edebilirsiniz. 

Temizlik bizim uzmanlık alanımız. Bize güvenin temizliği hissedin.

Bulut Temizlik Hizmetleri ile halı yıkamada yaptırabilirsiniz.

Okul Temizliği Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Temizlik Şirketleri, Ümraniye Temizlik Şirketleri, Beykoz okul temizliği, Üsküdar temizlik şirketleri, Çekmeköy, Caddebostan, Beşiktaş ve İstanbul ‘un tüm bölgeleri için bizi arayabilirsiniz.

Kocaeli ili için de Bulut Temizlik Hizmetleri ‘ni arayabilirsiniz. Kocaeli merdiven temizlik, ofis temizlik, iş hanı temizliği, fabrika temizliği, endüstriyel temizlik, kurumsal temizlik, profesyonel temizlik, ucuz temizlik, uygun fiyata temizlik şirketleri.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
1
Merhabalar Bilgi Almak İstiyorum
Call Now ButtonHemen Ara