Ofis Temizlik Şirketleri

Ofis Temizlik Şirketi

BULUT TEMİZLİK HİZMETLERİ ve bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, size en temiz mekânları sunarak uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik hizmeti konusunda ofis temizlik elemanlarının deneyim kazanması, firmanın eğitime verdiği önem ve tertipli çalışmalar, elbette ki size pozitif şekilde yansıyacaktır. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve ofisler, gerçekten temizliği ve tertibiyle dikkat çekmeli. Düzenli olarak yapılacak periyodik bakımların, hem eleman sağlığı açısından hem de düzenli bir mekân oluşturma açısından pozitif yansımalarını görmek gerek.

Temizliği yapılmış ofis

Elemanların işini benimsemesi, kullanılan malzemelerin kaliteli olması, elbette ki tüm personele sağlıklı ve düzenli bir ortamda çalışma fırsatı veriyor. Aradan geçen yıllarla birlikte ekiplerinin deneyim kazanması, başta ofis temizliği olmak üzere pek çok konuda size en üst düzeyde geri dönüşü mümkün hale getiriyor. Hiç şüphe yok ki kendi branşında ülkemizin en çok hizmet veren 3 şirketinden biri olması da aslında BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİNİN  kaliteli hizmete verdiği değeri ortaya koyuyor. Sağlık ve ferah mekânların işyerleri açısından önemi herkes tarafından bilinirken, hem mekânın kalitesi hem de personelin sağlığı, gerçekten büyük önem taşıyor.

Ofis ortamında saatlerini geçiren insanların, en güvenli hijyenik şekilde çalışabilmesi için, elbette ki temizlik ve hijyen kuralları en ön planda tutulmalı. Bunu tüm elemanları çalışma sistemi ve uygulama ürün ve malzemeleriyle destekleyen BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİNİN, gerçekten aradığınız kaliteli hizmetin doğru adresi. En kaliteli hizmeti en uygun şartlarda ayağınıza getirecek sistem, yılların deneyimini ve birikimini size en uygun fiyatlarda gerçekten işini düzgün yapan kadrosuyla sunmaktadır. İçinizi ferahlatacak, aynı zamanda temiz ortamıyla sağlığınızı en iyi şekilde etkileyecek çözümler, firmanın çalışma politikaları içerisinde ve standart hizmet sunumları arasında yer alıyor. Böylelikle karşılıklı memnuniyet ve uygun koşullar çok daha temiz bir ortamda çalışmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Ofis temizliği çalışma saatleri:

Profesyonel olarak ofis temizliği işlemini sürdürmek adına, elbette ki günlük işlemler esnasında, çalışma saatlerine uyum konusu büyük önem taşıyor. Ofis içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğunu öngördüğümüzde ofis temizlik işleminin elbette ki ortak kullanım alanları olan tuvalet ve koridorlar hariç çalışanlarınız ofiste yokken tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler temizlenmeli, ertesi sabah iş başı saatinde tertemiz ferah bir ofis de işbaşı yapmalılar. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gün içi temizlik personeli veya çay servisi yapacak ikram personeli gereksinimlerini de karşılıyoruz. Böylelikle düzenli ve periyodik olarak ofis temizliği hakkındaki çalışmaların eksiksiz bir şekilde devam etmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra personelimiz sizin çalışma saatlerinize uygun olarak ta çalışabilmektedir. 09.00-17.30 saatleri standart saat uygulamalarımız olup, vardiyalı olarak veya size uygun saatler de de hizmet vermekteyiz 

                                                                                                                    Verilen emek ve buna karşı alınacak ücret karşılaştırıldığı zaman, aslında bütün Ofis Temizlik Şirketleri çalışma yol ve yöntemlerini de ön planda tutmak gerek. Bu konuda oldukça iddialı olan Ofis Temizlik Şirketi BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETİ, İstanbul genelinde bu hizmeti en uygun fiyatlarla ve şartlarla veren şirketlerin başında geliyor. Aslında iş ve hizmet anlamındaki memnuniyetiniz, zaman içerisinde bunu çok daha iyi ortaya koyacak. Elbette ki daha düşük rakamlar sunup, zaman içerisinde memnun olmayacağınız hizmetleri ayağınıza getirecek çok sayıda Ofis Temizlik Firması bulmak mümkün. Eğer işiniz kaliteli olsun ve sağlık koşulları çalıştığınız alanda sizi motive etsin istiyorsanız, elbette ki uygun fiyatlı seçeneklerle birlikte, size en uygun Ofis Temizlik Firmaları, hizmetini talep edeceğiniz kuruluşları temsil edecek. Ofis Temizlik Şirketi BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETİ, hem uygun ofis temizliği fiyatı hem de kaliteli hizmetleri ile size bu konuda yanınızda olmaya devam edecek.Ofis temizliği fiyatları:

Ev, Ofis ve işyerleri için 2018 yılı güncel temizlik fiyatları

 • 1 personel ile 4 saat temizlik ücreti 90,00 TL
 • 1 personel ile 8 saat temizlik ücreti 150,00 TL
 • Fazla çalışma saat ücreti 35,00 TL
 • Temizlik malzeme farkı + 45,00 TL
 • Haftada 5 gün 1 personel ile akşamları temizlik malzemeleri müşteriye ait ofis temizlik ücretimiz : 1.000,00 TL
 • Haftada 5 gün 1 personel ile akşamları temizlik malzemeleri şirketimize ait ofis temizlik ücretimiz : 1.250,00 TL
 • Çalışma saatleri içerisinde sizin istediğiniz işler yapılmaktadır.
 • Temizlik personellerimizin yasal evrakları şirketimizde mevcuttur.
 • Gün içi Çay servisi, temizlik personeli talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Part-time ofis temizliği Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, günleri 18:00-20:00 saatleri arasında Hafta sonu ofis genel temizliği 10:00-16:00 saatleri arasında verilen temizlik hizmetini kapsar.

Ofis temizliğini nasıl yapıyoruz?

Temizlik kuralları ve hijyen standartlarına uygun olarak yapılan çalışmaları, hem çalışma mekânlarının hem de burada çalışan insanların sağlığını düşünmeyi zorunlu kılıyor. Her gün periyodik olarak gerçekleşen temizlik işlemlerinde, çöplerin toplanması kokuyu ortadan kaldıracak çözümlerle beraber temizlenmesi, büyük önem taşıyor. Bu tür işlemleri yapan personelin özellikle yanan sigara ve benzeri atıkları ortadan kaldırmadan, temizliğe başlamayacağını çok iyi bilmelisiniz. Çöp kutuları, pek çok alanda temizliğin önemli unsurlarından biri olurken, düzenli olarak değiştirilmesi ve poşet kullanılması, her zaman bir zorunluluk.

Elbette ki bütün mekânlarda toz birikimi son derece doğal bir sorun olarak karşımıza çıkarken, 50 cm ve 2 m arasındaki, raf. Modüler eşyalar ve ofis malzemelerinin düzenli olarak tozunun alınması da temizlik işlemleri içerisinde çok önemli bir yer tutuyor. Çok sık kullanılan telefonların, özellikle dezenfektan kimyasal ürünler ile temizlenmesi, sağlık açısından da büyük önem taşıyor. Tek bir evrak ve onun önemini çok iyi bilen uzman ekiplerimiz. Özellikle çalışma masası temizliğinde hiçbir eşyaya dokunmama ve yerini değiştirmeme konusuna gerçekten büyük özen gösteriyor. Periyodik olarak yapılan bakımlarda ise özellikle alt ve üst kısımlarda kalan, toz birikmeye müsait bölgelerin temizlenmesi de gerçekten çok önemli bir yer tutuyor.

Ofislerde temizlik uygulamamız hakkında daha kapsamlı bilgi için OFİS TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR başlıklı yazımızda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.İnsanların ofis ortamında tertip ve düzen konusuna verdiği önem konusu da profesyonel ekibimizin çalışma standartları arasında çok önemli bir yer tutuyor. Elbette ki temizlik elemanlarının işe başladığı andan itibaren eldiven kullanmanın da önemli bir zaruret olduğunu belirtmek gerek. Ofis çalışanlarının belki de en çok kullandıkları eşya hiç şüphe yok ki çalışma masalarıdır. Zaman içerisinde biriken, toz ve kir, hem görünümü çok itici hale getiriyor, hem de sağlık açısından tehdit oluşturuyor.

Ofis temizliği

 programımızda masa temizliğine verilen önem, gerçekten ofisin bütünlük anlamındaki temizliğini çok daha olumlu noktaya taşıyor. Yerlerin döşemesi de temizlikle uyum halinde bir yapı gösterirken, paspas, deterjanlı şekilde dezenfektasyon ve düzenli periyodik bakım, zeminlerin temizliğinde gerçekten çok önemli bir yer tutuyor. Ekibimiz işinde son derece uzman bir yaklaşım gösterirken, yaptığı bütün işlerden sonra oto kontrol sistemini devreye sokup, en azından yapılan işin değerlendirmesini yapmak adına, son kontrole gerçekten büyük önem vermekteler.

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler

 • Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir.
 • Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
 • Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
 • Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
 • Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
 • Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi.

İstanbul’da ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Şirketimizin merkezi İstanbul da bulunduğu için müşterilerimizin İstanbul il sınırları içinde ofis temizlik şirketleri talepleri karşılanmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Ofis Temizlik Şirketleri Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul Gayrettepe’de bulunan Genel merkezimiz; Levent, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Kâğıthane, Maslak, Şişli, Mecidiyeköy, Etiler, Sarıyer, Nişantaşı, Taksim, ofis temizlik şirketleri taleplerinize cevap veriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Ofis Temizliği Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul Anadolu yakası ofis temizlik şirketi Ataşehir de bulunan temizlik şirketi şubemiz; Ümraniye ofis temizliği. Bostancı ofis temizliği, Kozyatağı ofis temizliği, Kadıköy ofis temizliği, Göztepe ofis temizliği. Suadiye ofis temizliği,Üsküdar ofis temizliği.Beykoz ofis temizliği. Maltepe ofis temizliği ve diğer ilçelerin ofis temizlik firması ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İnşaat sonrası ofis temizliği hizmeti de sunuyoruz!

Devam eden ofis temizlik hizmetinin yanı sıra diyelim yeni ofis kiraladınız tadilat işlemleriniz bittikten sonra ofise yerleşmeden önce Profesyonel bir ofis temizlik şirketi tarafından detaylı temizlik yaptırmanız gerektiğinde Bulut temizlik En iyi temizlik personelleri ve kaliteli deterjanları ile hizmete hazırdır.

Gün içi daimi sözleşmeli ofis temizliği sunuyoruz

Ofis çalışan sayısının fazla veya ziyaretçi trafiğinin yoğun olduğu ofislerde Gün içi temizlik ihtiyaçlarınızın karşılanması için bünyelerinde çaycı personel ve temizlik personeli bulundurmaktadırlar. Bulut temizlik üniformasıyla hizmet veren çalışanlarımız. Tuvalet temizliği, koridor temizliği, toplantı odası temizliği ve giriş kapı paspaslarının temizliği gibi çok daha çabuk kirlenen alanlara müdahale ederler.
Temizlik yöneticilerimizin düzenli aralıklarla kontrol ettiği personellerimize yeni işbaşı yapan temizlik personellerimize oryantasyon (alıştırma) eğitimlerini vermektedirler. Oryantasyon eğitimleri esnasında proje gereklerine uygun hizmet eğitimleri ve müşteri ilişkileri eğitimleri verilir. Müşterilerimizle temizliğin genel işleyişi hakkında toplantılar yapılarak hem ihtiyaçlar tespit edilir hem de yapılan temizlik işlemleri hakkında bilgiler sunum verilir.

Part-time ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Ofis çalışanlarının rahatsız edilmemesi adına akşamları müşterilerimizin çalışmadığı saatlerde masa temizliği. Çöplerin toplanması, zeminlerin temizlenmesi, wc’lerin detaylı temizliği yapılmaktadır. Part-time ofis temizliği hizmeti verdiğimiz müşterilerimize. Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe akşamları 18:00-20:00 saatleri arasında genel temizlik hafta sonu cumartesi veya Pazar günü detay temizlik hizmeti verilmektedir.

Müşteriye özel hizmet veren Ofis Temizlik Şirketiyiz

Temizlik personelleri kendi bünyesinde bulunan veya belirli aralıklarla ofis kirlendikçe temizlik şirketi ihtiyacı. olan müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda bir gün önceden bilgi vererek şuan için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası lokasyonlarına ofis temizlik hizmeti alabilmektedirler.
Ofis temizliği hizmetlerinde dünya standartlarında hizmet veren temizlik şirketimiz belirlenen zaman aralıklarıyla ofislerinizin temizliğini hijyen kurallarına uygun olarak yapar.

Ofis temizlik şirketi olarak Bulut Temizlik Hizmeti çalışan personellerine aşağıdaki eğitimleri vermektedir.

 1. Çöp poşetinin ıslak ve delikse mutlaka değiştirilmesi ( Bu uygulamada eldiven takılması gerekiyor, işlem bittiğinde eldiven çöpe atılır.)
 2. Kapıdan başlanılarak hiçbir alanın temizliği atlanılmadan diz ve boy hizasında bulunan tüm alanların tozunun alınması ve temizlenmesi. ( Bu işleme başlanılmadan önce eldiven takılması gerekmektedir.)
 3. Telefon temizliğinde kullanılan ve başka hiçbir alanın temizliğinde kullanmadığımız beyaz temizlik bezi ile telefon temizliği yapılır.(2 adımda kullandığımız eldiven hala elimizde takılı)
 4. Masa temizliği yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken evrakların yerlerinin değiştirilmemesi, masa üzeri çok yoğun ise evrakların birbirine karışma ihtimali var ise temizlik yapılamayarak kullanıcıya (Masa üzerinde bulunan evrakların birbirine karışma ihtimaline karşı temizlik yapılmamıştır.) not bırakılmalıdır.
 5. Zemin temizliğinde halı kaplı alanlar elektrikli süpürge yardımıyla temizlenmeli eğer zemin farklı sert zeminle kaplıysa zemine uygun kimyasalla ve temizleme yöntemi kullanılmalıdır.
 6. Yapılan temizlik işleminin kontrol edilmesi, cam, elektrik, su gibi güvenlik zafiyeti oluşturabilecek unsurların kontrol edilmesi ve kapı kollarının silinerek çıkılması.
Open chat
1
Merhabalar Bilgi Almak İstiyorum
Call Now ButtonHemen Ara

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/buluttemizlik/public_html/wp-content/themes/rttheme18/images/colors/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db