ofis temizliği

Ofis Temizlik Şirketi BULUT TEMİZLİK HİZMETLERİ A.Ş. bu zamana Kadar vermiş Olduğu kaliteli Hizmetler, boyut tr temiz’ait MEKÂNLARI sunarak uzun soluklu Sustainable Bir temizlik HİZMETİ sunmaktadır.Plakalı. Temizlik hizmeti konusunda ofis temizlik elemanlarının tecrübesi kazanması, elbette ki boyutu pozitif yönde yansıyacaktır. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve ofisler, gerçekten temizliği ve tertibiyle dikkat çekmeli. Düzenli olarak yapılan periyodik bakımların, düzenli elemanların oluşturulması gereklilik yansımalarını görmek gerek.

Elemanların işini benimsemesi, kullanılan malzemelerin kaliteli olması, elbette ki tüm personele sağlıklı ve düzenli bir kullanım çalışma fırsatı veriyor. Aradan geçen yıllarla birlikte ekiplerinin deneyim kazanması, öncelikle 

ofis temizliği  olmak üzere pek çok konuda boyut en üst düzeyde geri dönüşü mümkün hale getiriyor. Hiç şüphe yok ki kendi branşında ülkemizin en çok hizmet veren 3 BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİNİN kaliteli hizmete göre değer ortaya koyuyor. Sağlık ve ferah mekânların

işyerleri ekonomik önemi herkes tarafından bilinirken, hem mekânın kalitesi hem de personelin sağlığı, gerçekten büyük önem taşıyor.

Ofis ortamında saatlerini geçiren, en güvenli hijyenik şekilde çalışabilmesi için, elbette ki temizlik ve hijyen kuralları en ön planda tutulmalı. BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİNİN, gerçekten aradığınız kaliteli hizmetin doğru adresi. En kaliteli hizmeti en uygun şartlarda ayağınıza getirecek sistem, yılların deneyimiini ve birikimini size en uygun fiyatlarda gerçekten işini düzgün yapan kadrosuyla ilgili. İçinizi ferahlatacak, firmanın çalışma politikasıları içerisinde ve standart hizmet sunumları arasında yer alıyor. Size yardımcı oluyor.

Ofis temizliği çalışma saatleri:

Profesyonel olarak ofis temizliği  çalışırken sürdürmek adına, çalışma saatilerine uyum konusu büyük önem taşıyor. Ofis içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğu öngördüğümüzde

ofis temizlik işlemi elbette ki ortak kullanım alanları olan tuvalet ve koridorlar hariç çalışanlarınız için yokken tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler içindirmeli, ertesi sabah iş başında saatinde tertemiz ferah bir ofis de işbaşı yapmalılar. Müşterilerimizin talepleri talep gün içi temizlik personeli veya çay servisi yapacak ikram personeli gereksinimlerin de karşılıyoruz.

Ofis temizliği gerçekçi çalışmaların dışında bir şekilde devam eder. Bunun yanı sıra personelimiz sizin çalışma saatlerinize uygun olarak ta çalışabilmektedir. 09.00-17.30 saatleri standart saat uygulamalarımız OLUP, vardiyalı Olarak Veya boyut Uygun’un saatler de de HİZMET VERMEKTEYİZ   Verilen emek ettik buna Karşı alınacak Ücret karşılaştırıldığı zaman, göster Aslında bütün, 

Ofis Temizlik Şirketleri  çalışma yol ettik yöntemlerini de ön Planda tutmak gerek. Bu Konuda Oldukca iddialı Olan Ofis Temizlik ŞirketiBULUT

OFİS TEMİZLİK HİZMETİ: İstanbul’un bu hizmeti en uygun şartlar ve şartlarla veriyor. Çünkü iş ve hizmet anlamındaki memnuniyetiniz, zaman içerisinde bunu çok daha iyi ortaya koyacak. Elbette ki daha düşük rakamlar sunup, zaman içinde memnun olmayacağınız hizmetleri ayağınıza getirecek çok sayıda

Ofis Temizlik Firması bulmak mümkün. Gerek işiniz kaliteli olsun ve sağlık kontrolü çalıştığınız alanda sizi güdü etsin seçin, elbette ki uygun seçenek seçeneklerle birlikte, boyut en uygun Ofis Temizlik Firmaları, hizmetini talep edersiniz. Ofis Temizlik Şirketi  BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETİ, hem uygun  ofis temizliği fiyatı hem de kaliteli hizmetler ile boyut bu konuda yanınıza olmaya devam edecek.

Ofis temizliği fiyatları:Ofis ve işyerleri için 2018 yılı güncel temizlik fiyatları

 • 1 personel ile 4 saat temizlik ücreti 90,00 TL
 • 1 personel ile 8 saat temizlik ücreti 150,00 TL
 • Fazla çalışma saati ücreti 35,00 TL
 • Temizlik malzemesi farkı + 45,00 TL
 • Haftada 5 gün 1 personel ile akşamları temizlik malzemeleri müşteriye ait ofis temizlik ücretiimiz: 1.000,00 TL
 • Haftada 5 gün 1 personel ile akşamları temizlik malzemeleri şirketimize ait ofis temizlik ücretiimiz: 1.250,00 TL
 • Çalışma saatleri arasında istediğiniz işler yapılmaktadır.
 • Temizlik personellerimizin yasal evrakları şirketimizde mevcuttur.
 • Gün içi Çay servisi, temizlik personeli talepleriniz için lütfen iletişim lütfen.

Yarı zamanlı ofis temizliği Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, günleri 18: 00-20: 00 saatleri arasında Hafta sonu ofis genel temizliği 10: 00-16: 00 saatleri arasında verilen temizlik hizmetini sunar.

Ofis temizliğinde dikkat edilecek gerekenler

 • Telefonların temiz olduğu ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece kullanılır.
 • Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
 • Masa Düğme evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
 • Çalışmada elde eldiven olması. Temizlik için mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
 • Ofis temizlemesinden önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
 • Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmiyor.

İstanbul’da ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Şirketimizin merkezi İstanbul da faaliyet için gerekli.

İstanbul Avrupa Yakası Ofis Temizlik Şirketleri Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul Gayrettepe’de bulunan Genel merkezimiz; Levent, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Kâğıthane, Maslak, Şişli, Mecidiyeköy, Etiler, Sarıyer, Nişantaşı, Taksim, ofis temizlik şirketleri taleplerinize cevap veriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Ofis Temizliği Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir de bulunan temizlik şirketi şubemiz; Ümraniye, Bostancı, Kozyatağı, Kadıköy, Göztepe, Suadiye, Üsküdar, Beykoz, Maltepe ve diğer ilçelerin temizlik firması içindir karşılıyoruz.

İnşaat sonrası ofis temizliği hizmeti de kullanın!

Devam eden ofis temizlik hizmetinin yanı sıra yeni ofis kiraladınız tadilat işlemleriniz bittikten sonra ofise yerleşmeden önce Profesyonel bir ofis temizlik şirketi.

Ofis içi boşaltma sözleşmesi

Ofis çalışan sayısının çok veya ziyaretçi trafiğinin yoğun olduğu ofislerde Gün içi temizlik ihtiyaçlarınız için nedenlerinizde çaycı personel ve temizlik personeli bulunmaktadırlar. Bulut temizlik üniformasıyla hizmet veren çalışanlarımız, tuvalet temizliği, koridor temizliği, toplantı odası temizliği ve giriş kapısı paspaslarının temizliği gibi çok daha çabuk kirlenen alanlara müdahale ederler.
Yeni işbaşı yapan temizlik personelimiz oryantasyon (alıştırma) eğitimlerinde çalışırler. Oryantasyon eğitimleri altında proje gereklerine uygun hizmet eğitimleri ve müşteri odaklı eğitimleri verilmektedir. Müşterilerimizle temizliğin genel işleyişi hakkında toplantılar yapılarak hem ihtiyaçlar tespit edilir.

Yarı zamanlı ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Ofis çalışanlarının rahatsız edilmemesi adına akşamları çalışma çalışma saatlerinde masa temizliği, çöplerin toplanması, zeminlerin temizlenmesi, wc’lerin ayrıntılı temizliği yapılmaktadır. Yarı zamanlı ofis temizliği hizmeti verdiğimiz müşterilerimize pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe akşamları 18: 00-20: 00 saatleri arasında genel temizlik hafta sonu cumartesi veya Pazar günü detay temizlik hizmeti verilmektedir.

Ofis Temizlik Şirketiyiz

Temizlik personelleri Kendi bunyesinde bulunan Bulunan Veya beligbli aralıklarla ofis kirlendikçe temizlik şirketi İhtiyacı Olan müşteriler Ihtiyaçları doğrultusunda Bir Gün Önceden Bilgi vererek şuan Için İstanbul Anadolu ettik Avrupa yakası lokasyonlarına ofis temizlik HİZMETİ alabilmektedirler.
Ofis temizliği hizmetlerinde dünya standartlarında hizmet veren temizlik şirketimizdeki zaman aralıklarıyla ofislerinizin temizliğini hijyen kurallarına uygun olarak yapar.

Ofis temizlik şirketi olarak Bulut Temizlik Hizmeti.

 1. Çöp poşetinin ıslak ve delikse mutlaka gerekli (Bu uygulamada eldiven takılması gerekiyor, işlem bittiğinde eldiven çöpe atılır.)
 2. Kapıdan başlanılarak hiçbir alanın temizliği atlanılmadan diz ve boy hizasında bulunan tüm alanların tozunun bulunduğu ve temizlenmesi. (Bu işleme başlanılmadan önce eldiven takılması gereklidir.)
 3. Beyaz temizlik bezi ile telefon temizliği yapılır. (2 adımda kullandığımız eldiven hala elimizde takılı)
 4. Bırakmayın. Masanın temizliği yapılırken en çok dikkat edilmesi gerek.
 5. Zemin temizliği ile korunan zeminler için temizlenebilen yüzeyler.
 6. Kontrol etmek, kontrol etmek, kontrol etmek, denetlemek, kontrol etmek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
1
Merhabalar Bilgi Almak İstiyorum
Call Now ButtonHemen Ara