İstanbul Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği, yılın her ayında ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Özellikle yağışlı günler sonrası, bayram öncesi temizlik yapılması önerilmektedir. Kurumsal bir firmadan merdiven temizliği desteği almanız sizleri farklı kılacaktır. Nedir bu farklar?

merdiven temizliği

Bu bölgedeki çalışmalarda risk bulunmakta ve kurumsal firma farkı ile risk minimuma düşürülerek personel eğitimi üst düzey sağlanmaktadır. Çalışanların zemini tanıması, uygulanması gereken işlemi bilmesi, kurumsal firma nitelikleri sayesindedir. Ferah bir apartman, temiz bir site için Bulut Temizlik Hizmetleri olmazsa olmazdır.

Temizlik aşamaları, kalitenin adresi olan Bulut Temizlik Hizmetleri ‘nde temizlik aşamaları bir bütün olarak işlenmektedir. Bugünün işini yarına bırakmayan anlayışımızla çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.

Merdivenler, evinize veya iş yerinize gelmeden önce en son geçtiğiniz yerlerdir. Dolayısıyla merdiven temizliği en az ev temizliği, ofis temizliği kadar önemlidir. Kullanılan malzemelerin dışında çalışanların da işinin ehli olması gerekmektedir. Bulut Temizlik Hizmetleri çalışanlarının eğitimi konusunda da titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Merdivenlerinizin temizliği için en doğru adres Bulut Temizlik Hizmetleri, neden mi? Merdivenleriniz için profesyonel temizlik ekibimizi verdiğiniz adrese gönderdiğimizde alacağınız hizmetler;

1 – Öncelikle varsa merdivenlerdeki kaba çöpler toplanıp imha edilecek.

1- Sıradaki işlem merdivenlerinizin paspaslanması olacaktır.

1- Peki ya çıkmayan lekeler? Onlardan iz bile kalmayacak.

1- Köşe bucak, dipten uca hiç bir lekeli merdiven olamayacak ve

1-Apartmanlarınızda yerlerin temizliğini yansıtan ferah kokular yayılacak.

Merdiven Temizliği

İşinizden evinize gelirken site, apartman, en son olarak merdivenler ayak bastığınız yerlerdir. Buraların temizliği evinizin içerisindeki  temizliği de doğrudan etkileyecektir.

Sözleşmelerimiz dahilinde yılda bir kez ilaçlama ücretsizdir. Sözleşme sonrası detaylı derinine bir apartman ve site temizliği de bizden!

Profesyonel bir ekip ile sözleşme içeriğine göre, ayda bir kez detaylı temizlik, sonraki süreçte her hafta genel temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Temizlik Aşamaları

1 – Site, Apartman, merdiven için öncelikli olarak derinine bir temizlik gerçekleştiriliyor.

1- Site bahçesindeki çöpler toparlanıp, yıkanıyor. Bu yıkama sonrasında çek-çek ile çekilerek leke kalması önleniyor.

2- Site çıkış kapısı, otopark genel temizliği (bez ile silimi, çöplerin toparlanıp yerlerin süpürülmesi)

1- Apartman giriş kapısı ve tüm sayaçlar derinine temizleniyor.

1- Apartman içerisindeki doğalgaz boruları siliniyor.

1- Kapı çerçeveleri derinine temizleniyor.

1- Korkuluklar ve apartmandaki varsa camların kenarları bez yardımıyla tertemiz teslim ediliyor.

Ümraniye, Üsküdar, Beykoz, Kadıköy, İstanbul, Anadolu Yakası. Bulut Temizlik Hizmetleri

apartman temizliği

Apartman Temizliği

Temiz bir site sonrası apartmanların da temizliği merdivene geçmeden önce yapılmalıdır. Apartman koridorları, apartman dış kapısı, apartman çevresi. Bu bölgelerin temizliği profesyonel temizlik çalışanları ile gerçekleşecektir. Bulut Temizlik Hizmetleri, merdiven temizliği hizmeti alan her müşterisine, her referansına apartman temizliği hizmeti de vermektedir.

Apartmanlarınız hijyenik ortamlara dönüşsün istemez misiniz?  Apartman temizliği fiyatları, kaliteli apartman temizlik. Profesyonel temizlik şirketleri hizmetleri için hemen Bulut Temizlik Hizmetleri ‘ni arayın. Apartman bodrum katlarında bulunan sayaçların temizliği de önemlidir.

3 Responses to Merdiven Temizliği

[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
1
Merhabalar Bilgi Almak İstiyorum
Call Now ButtonHemen Ara