Apartman,Merdiven ve Bina Temizliği

Apartman Temizlik | Merdiven Temizliği

Site Temizliği

Bir site içerisindeyseniz, temizliği sağlamak daha da zorlaşacak ve site içerisini kontrol edemeyeceksiniz. Site temizlik hizmetimiz site içerisinde bulunan otopark, merdiven temizliği, bina çevresi, varsa çimlerin üzeri, site içindeki kamelya kapsamaktadır. Buradaki temizliğin kapsamından ziyade, hizmetin kalitesinden bahsetmek gerekir.

Merdiven temizliği

Personellerimiz çevre temizliği ile özel  ilgilenmekte ve sizlere özel bir site teslim etmek için özel çaba sarf etmektedir. Siz de sitenizi Bulut Temizlik Hizmetleri ‘ne emanet edin. Eve geldiğinizde daha apartmana girmeden temiz bir site sizleri karşılasın.

Merdiven Temizliği

Merdivenler ofis, iş yeri, ev, AVM, gibi mekanlara gelmeden, en son ayak bastığınız yerlerdir. Buraların temizliği evinizi, iş yerinizi, ofisinizi bulabilirsiniz ecektir. Merdiven temizliği konusunda bizden destek almamız için oldukça çok sebebiniz var. Bunlardan biri ve en önemlisi, Profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır ve ekibimize temizlik konusunda eğitim veriyoruz. Merdiven Temizlik Şirketi.

Merdiven temizliğinde kullandığımız en önemli şey – deneyimli, bilgili, işinde uzman, profesyonel bir ekip.

adalar temizlik şirketi

Bulut Temizlik Hizmetleri, neden mi? Merdiven leriniz için profesyonel temizlik ekibimizi vereceğiz adrese gönderdiğimizde alacağınız hizmetler; Temizlik Şirketi.

1 – Öncelik varsa merdivenlerde kaba çöpler toplanıp imha edilecek.

1- Sıradaki işlem merdivenlerinizin paspaslanması içindir.

1- Peki ya çıkmayan lekeler? Onlardan iz bile kalmayacak.

1- Köşe bucak, dipte hiç bir lekeli merdiven olamayacak ve

1-Apartmanlarınızda yerlerin temizliğini yansıtan ferah kokular yayılacak. ( Merdiven Temizliği)

Merdiven Silme İşlemi

Merdivenler silinecek önce gerekli ihtiyaç kaba da olsa bir süpürme işlemidir. Süpürüldükten sonra silinmeye müsait merdivenler çalışanlarımızın dokunuşlarını yorumu mevcuttur. Sıradan malzemeler yerine kaliteli, çalışana ve zemine zarar vermeyecek malzemeler içindir silme işlemi gerçekleşecek.

Kullanılan merdiven temizliği işlemi içerisinde merdiven silme hizmeti de bulunmaktadır.

Profesyonel Merdiven Temizlik,  Profesyonel Merdiven Temizliği

Bu temizlik hizmetinin farkı bir ekip çalışmasıdır. Gözünüzde canlandırın, paspaslanmış, ilk önce bir korkuluklar siliniyor. Ve bu temizlik işlemi sadece bir kaç saat sürüyor. Yine zemin zarar görmeden temizleniyor. Merdiven korkuluklarınız yapmasına zarar vermiyor.

Merdiven Silme Parası, Merdiven Temizliği Fiyatları

Apartman Temizliği

Temiz bir site sonrası apartmanların da temizliği merdivene geçmeden önce yapılmalıdır. Apartman koridorları, apartman dış kapısı, apartman çevresi. Bu bölgelerin temizliği profesyonel temizlik çalışanları ile gerçekleşecektir. Bulut Temizlik Hizmetleri, merdiven temizliği hizmeti alan her müşterisine, her referansına apartman temizliği hizmeti de vermektedir.

Apartmanlarınız hijyenik ortamlara dönüşsün istemez misiniz?  Apartman temizliği fiyatları, kaliteli apartman temizlik. Profesyonel temizlik şirketleri hizmetleri için hemen Bulut Temizlik Hizmetleri ‘ni arayın. Apartman bodrum katlarında bulunan sayaçların temizliği de önemlidir.

Apartman Temizliği

Merdiven Temizliği

İşinizden evinize gelirken site, apartman, en son olarak merdivenler ayak bastığınız yerlerdir. Buraların temizliği evinizin içerisindeki  temizliği de doğrudan etkileyecektir.

Sözleşmelerimiz dahilinde yılda bir kez ilaçlama ücretsizdir. Sözleşme sonrası detaylı derinine bir apartman ve site temizliği de bizden!

Profesyonel bir ekip ile sözleşme içeriğine göre, ayda bir kez detaylı temizlik, sonraki süreçte her hafta genel temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Temizlik Aşamaları

1 – Site, Apartman, merdiven için öncelikli olarak derinine bir temizlik gerçekleştiriliyor.

1- Site bahçesindeki çöpler toparlanıp, yıkanıyor. Bu yıkama sonrasında çek-çek ile çekilerek leke kalması önleniyor.

2- Site çıkış kapısı, otopark genel temizliği (bez ile silimi, çöplerin toparlanıp yerlerin süpürülmesi)

1- Apartman giriş kapısı ve tüm sayaçlar derinine temizleniyor.

Temizlik Aşamaları

1- Apartman içerisindeki doğalgaz boruları siliniyor.

1- Kapı çerçeveleri derinine temizleniyor.

1- Korkuluklar ve apartmandaki varsa camların kenarları bez yardımıyla tertemiz teslim ediliyor.

1-  Paspasların altına, sayaçların arkasına detaylı bir temizlik hizmeti veriyoruz.  Profesyonel Temizlik Hizmetleri.

Merdiven Temizliği İçin Kullanılan Malzemeler

1- Suyu çabucak emen ve iz bırakmayan havlu paspas.

2- Temizlik ve kova takımı.

3- Yüzey temizleyici.

4- Parfüm kullanılabilir fakat, parfüm seçiminde zehir saçmaması için tercih iyi yapılmalıdır.

5- Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı. Bazı firmalar maliyet düşürmek maksadıyla bebe yağı kullanabilmektedir. Firma seçiminizi doğru yapmanızı öneririz.

Bulut Temizlik Hizmetleri; Merdiven Temizliği, Apartman Temizliği, Bina temizliği, Dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik, Buharlı temizlik, Endüstriyel temizlik. Ofis temizliği, fabrika temizliği.

Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Anadolu Yakası için hemen iletişime geçin. Profesyonel temizlik şirketi, Kurumsal Temizlik Şirketleri.

Bulut Temizlik

Merdiven Temizliğinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir

  • Suyu emen havlu paspas ve  temizlik kova takımı   kullanılmaktadır.
  • Çöp suyu  İçinde çamaşır suyu Yüzey temizleyicisi ettik kullanmaktadır  .
  • Fırça, çek-çek, kürek, cam sil  kullanılmaktadır.
  • Kullanılmış bezlerin tamamı mikrofiberdir, sanayi tip sarı bez kullanılmamaktadır.
  • Parfüm  kullanılabilir.  Unutmayın ki piyasa ürünleri gerçek çiçek kokusu değil, zehirli kimyasal gaz saçmaktadır.
  • Asansörler için  kimyasal çelik parlatıcı  kullanmıyoruz. Nemli bezle tozunu almaktayız.

Merdiven temizliği (Apartman Temizlik) için bizi tercih etme sebepleriniz arasında uzman temizlik ekibi ile. Profesyonel Temizlik Hizmeti vermemizdir. İşi uzmanına bırakın arkanıza yaslanın. Merdiven temizliği sonrası apartmanda ferah kokular yayılsın.

merdiven temizliği, apartman merdiven temizliği, bina merdiven temizliği, ümraniye merdiven temizliği, üsküdar merdiven temizliği, suadiye merdiven temizliği, göztepe merdiven temizliği, bostancı merdiven temizliği, maltepe merdiven temizliği, maltepe merdiven temizliği, fındıklı merdiven temizliği, kartal merdiven temizliği.istanbul merdiven temizliği

Temizlikte önem arz eden konulardan biriside hassasiyettir. Firmamız bütün işlerinde gösterdiği hassasiyet sayesinde müşteri memnuniyetinde bir numaradır. Bulut Temizlik ayrıcalıklarından faydalanmak için hemen arayın. İstanbul temizlik şirketi denince ilk akla gelen kuruluş Bulut Temizlik.

KADIKÖY TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

19 Mayıs Temizlik şirketleri, Apartman Temizlik,bina temizlikAcıbadem Temizlik şirketleri, BostancıTemizlik şirketleri, Caddebostan Temizlik şirketleri, Caferağa Temizlik şirketleri, Dumlupınar Temizlik firmaları, apartman temizlik, Eğitim Temizlik şirketleri, Erenköy Temizlik şirketleri, Fenerbahçe Temizlik şirketleri, Feneryolu Temizlik şirketleri, Fikirtepe Temizlik şirketleri, Göztepe Temizlik şirketleri, Hasanpaşa Temizlik şirketleri , Koşuyolu Temizlik şirketleri, Kozyatağı Temizlik şirketleri, Merdivenköy Temizlik şirketleri, Osmanağa Temizlik şirketleri, Rasimpaşa Temizlik şirketleri, Sahrayı Cedit Temizlik şirketleri, Suadiye Temizlik şirketleri, Zühtüpaşa Temizlik şirketleri. 

Merdiven Temizliği - Apartman Temizlik

Diğer hizmetlerimiz; Ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, boş ev temizliği, zemin cilalama, kristal cila, süt cila. Cam silme, sel ve su baskını temizliği, Temizliğin dört mevsimi Bulut Temizlik Hizmetleri.

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
1
Merhabalar Bilgi Almak İstiyorum