Kartepe Temizlik Şirketi

Yenidoğan Mahallesi Temizlik Şirketi, Bulut temizlik sizlere temizlik konusunda uzman ekibi ile en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak için, temizlik firması arasında sürekli kendini geliştirmekktedir. Personel eğitimi, (mutfaklarda kullanılan kovaların ve bezlerin renklerine göre ayrılması, ahşap zeminlerde arap sabunu kullanımı, mutfak dolap içlerinde sadece duru su ile temizlik) gibi bir çok alanda temizlik konusunda periyodik eğitime tabi tutulmaktadır.

Kartepe Ofis Temizlik

Çalışan kişi sayısına ve ziyaretçi sayısına göre her ofisin kirlenme potansiyeli farklılık göstermektedir. Yenidoğan Mahallesi Ofis Temizliği, bu aşamada size özel periyodik temizlik çizelgesi hazırlanarak, günlük, haftalık ve aylık olarak temizlik hizmetinden yararlanamanız sağlanacaktır. Ofis temizliği hizmeti kapsamında, zemin, cam, perde, masa, sandalye ve koltuk takımlarının temizliği yapılacak aynı zamanda özel kullanım alanlarının da steril bir alana gönüşmesi sağlanacaktır. Tuvalet, lavabo ve mutfak gibi ofiste kullanılan alanların temizlenmesi, petek ve jakuzilerin temizliği firma hizmeti kapsamına girmektekdir. Nitelikli ve profesyonel bir ofis temizleme hizmeti için bizimle iletişime geçerek kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

kartepe Part Time Temizlik Hizmeti

Yenidoğan Mahallesi Part Time Temizlik Hizmeti, Ofis, Büro veya İş yerlerinizde haftanın bir ve iki yada on beş günde bir, ayda bir kez olmak kaydı ile yaptığımız temizlik hizmetinin ifasına part time temizlik hizmeti denmektedir. Siz değerli müşterilerimizin belirleyeceği gün veya saate personeli malzeme, ekipman ile veya malzeme ekipman işveren firma tarafından karşılanması kaydı ile hizmet sunmaktayız. Hizmet başlamadan personelin ulaşımını, yolu, yemeği ve bütün sosyal hakları, iş güvenliği evrakları tamamen firmamız tarafından karşılanmak kaydı ile hizmetin ifasına başlanmaktadır.

Kartepe Full Time Temizlik Hizmeti

Yenidoğan Mahallesi Full Time Temizlik Hizmeti, Ofis, veya iş yerleriniz de haftanın 5 veya 6 günü sabah 8:30 ile akşam 18:00 saatleri arası (bu saatler firmanız tarafından personel kanuni saatleri geçmeyecek şekilde düzenlenebilir veya fazla çalışmalarda mesai uygulanabilir. Vardiyalı ve gece çalışması da firmanız tarafından talep edilebilir) hizmet verecektir. Temizlik firmamız personel tedariki konusunda 200’e yakın çalışan personeli ile ve hizmet verdiği müşterilerine, insan kaynakları konusunda iş yükünü omuzlayıp hizmet verdiği firmalarımızın iş yükünü azaltmayı amaç edinmiştir. Bu çerçevede personelin bütün sosyal hakları, iş sağlığı güvenliği, yıllık izin, rapor v.s durumlarda joker personel yönlendirerek siz değerli müşterilerimize temizlik hizmeti konusunda her hangi bir aksaklık yaşanmaması için destek verebilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
1
Merhabalar Bilgi Almak İstiyorum
Call Now ButtonHemen Ara