Apartman-Merdiven-Site Temizliği

Site Temizliği

Bir site içerisindeyseniz, temizliği sağlamak daha da zorlaşacak ve site içerisini kontrol edemeyeceksiniz. Site temizlik hizmetimiz site içerisinde bulunan otopark, merdiven temizliği, bina çevresi, varsa çimlerin üzeri, site içindeki kamelya kapsamaktadır. Buradaki temizliğin kapsamından ziyade, hizmetin kalitesinden bahsetmek gerekir.

Apartman Temizliği

Personellerimiz çevre temizliği ile özel ilgilenmekte ve sizlere özel bir site teslim etmek için özel çaba sarf etmektedir. Siz de sitenizi Bulut Temizlik Hizmetleri ‘ne emanet edin. Eve geldiğinizde daha apartmana girmeden temiz bir site sizleri karşılasın.

Apartman Temizliği

Temiz bir site sonrası apartmanların da temizliği merdivene geçmeden önce yapılmalıdır. Apartman koridorları, apartman dış kapısı, apartman çevresi. Bu bölgelerin temizliği profesyonel temizlik çalışanları ile gerçekleşecektir. Bulut Temizlik Hizmetleri, merdiven temizliği hizmeti alan her müşterisine, her referansına apartman temizliği hizmeti de vermektedir.

Apartmanlarınız hijyenik ortamlara dönüşsün istemez misiniz? Apartman temizliği fiyatları, kaliteli apartman temizlik. Profesyonel temizlik şirketleri hizmetleri için hemen Bulut Temizlik Hizmetleri ‘ni arayın. Apartman bodrum katlarında bulunan sayaçların temizliği de önemlidir.

Merdiven Temizliği

İşinizden evinize gelirken site, apartman, en son olarak merdivenler ayak bastığınız yerlerdir. Buraların temizliği evinizin içerisindeki temizliği de doğrudan etkileyecektir.
Sözleşmelerimiz dahilinde yılda bir kez ilaçlama ücretsizdir. Sözleşme sonrası detaylı derinine bir apartman ve site temizliği de bizden!

Merdiven Temizliği

Profesyonel bir ekip ile sözleşme içeriğine göre, ayda bir kez detaylı temizlik, sonraki süreçte her hafta genel temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Temizlik Aşamaları

1 – Site, Apartman, merdiven için öncelikli olarak derinine bir temizlik gerçekleştiriliyor.
1- Site bahçesindeki çöpler toparlanıp, yıkanıyor. Bu yıkama sonrasında çek-çek ile çekilerek leke kalması önleniyor.
2- Site çıkış kapısı, otopark genel temizliği (bez ile silimi, çöplerin toparlanıp yerlerin süpürülmesi)
1- Apartman giriş kapısı ve tüm sayaçlar derinine temizleniyor.
1- Apartman içerisindeki doğalgaz boruları siliniyor.
1- Kapı çerçeveleri derinine temizleniyor.
1- Korkuluklar ve apartmandaki varsa camların kenarları bez yardımıyla tertemiz teslim ediliyor.
1- Paspasların altına, sayaçların arkasına detaylı bir temizlik hizmeti veriyoruz. Profesyonel Temizlik Hizmetleri.

Kaliteli bir temizlik Bulut Temizlik Hizmetleri. Hizmetlerimiz; İbadethane temizliği, merdiven temizliği, bina temizliği, dış cephe temizliği, cam temizleme, personel temini, AVM temizliği, Mağaza Temizliği, İş Hanı Temizliği, Ofis temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Haşere İlaçlama.

Open chat
1
Merhabalar Bilgi Almak İstiyorum
Call Now ButtonHemen Ara

SAPE ERROR: Нарушена целостность данных при записи в файл: /home/buluttemizlik/public_html/wp-content/themes/rttheme18/images/colors/cache/3f9e7ffccc6995af0bc4886a484f1db1/links.db